Zaczynamy rundę wiosenną !

• autor: admin, 2014-03-22 10:59

Już jutro, tj. 23 marca Szczyt rozegra swoje pierwsze spotkanie po przerwie zimowej w ramach 17 kolejki OJ z zespołem Piast Nowa Ruda. Nasz rywal na chwilę obecną zajmuje 4 miejsce z dorobkiem 32pkt w tabeli. W rundzie jesiennej na naszym stadionie padł remis 2:2, chociaż Boguszowianie prowadzili 2:0 aż do 85 minuty, po czym rywale odrobili stratę a Szczyt musiał zadowolić się jednym punktem. Jutro nasi zawodnicy będą chcieli zmazać plamę z poprzedniej rundy i powalczyć o ważne 3 punkty. Jeżeli Szczyt wygra jutrzejsze spotkanie będzie to dobrym prognostykiem na następne mecze.

Mecz rozpocznie się o 12:30. Zbiórka dla zawodników na przystanku w stronę o Wałbrzycha o godz. 10:20 !

autor: fasolaka 2014-03-22 21:45:33

Profil fasolaka w Futbolowo mógłbym prosić o jakiś kontakt telefoniczny, żeby móc dostać wynik z pierwszej ręki po meczu w postaci smsa?