Wyjazd do Kłodzka

• autor: admin, 2014-04-04 19:47

Nasi juniorzy w dniu 6 kwietnia w ramach 19 kolejki OJ rozegrają wyjazdowy mecz przeciwko drużynie MKS Nysa Kłodzko. Nasz rywal zajmuje w tej chwili 10 miejsce w tabeli z dorobkiem 24pkt. Zespół z Kłodzka na początek rundy wiosennej zaliczył jedną porażkę( 2:0 z Bystrzycą Górną na wyjeździe) i jedną wygraną (2:0 z Piastem Nowa Ruda u siebie). Nasi ligowi przeciwnicy to drużyna, która lubi grać spotkania u siebie. Wynika to ze statystyk, ponieważ na 9 meczy na własnym boisku aż 6 razy schodzili z boiska jako tryumfatorzy, dwukrotnie doznali porażki i raz zakończyli mecz remisem, dlatego ten mecz nie będzie należał do najłatwiejszych.

Pierwszy gwizdek sędziego o godz. 13:00 na stadionie w Kłodzku. Zbiórka dla zawodników o godz. 10:25 !!!