U siebie z Żarowem

• autor: admin, 2014-04-11 20:12

Następne spotkanie w niedzielne południe czeka naszych juniorów dnia 13 kwietnia w ramach 20 kolejki OJ z zespołem Zjednoczeni Żarów. Nasi rywale okupują 11 miejsce w tabeli z dorobkiem 23pkt. W dwóch pierwszych meczach Żarowianie zdobyli jeden punkt remisując z MKS-em Szczawno Zdrój 2:2, tydzień później przegrali z Victorią Świebodzice 4:1, w ostatniej kolejce otrzymali walkowera od AKS-u Strzegom. Dla porównania Boguszowianie jako liderzy OJ nie rozpoczęli rundy po swojej myśli. Dwukrotnie zremisowali wpierw z Piastem Nowa Ruda następnie z Nysą Kłodzko, a taki rezultat nie jest dobrym prognostykiem na dalszą część sezonu. Na domiar złego z naszych potknięć skorzystała Bielawianka i Polonia Bystrzyca Kłodzka, ponieważ zmniejszyli stratę do Szczytu. Mamy nadzieję jednak, że nasi juniorzy udowodnią, że ciężko wywalczone pierwsze miejsce w tabeli nie było dziełem przypadku i zmażą plamę po ostatnich blamażach.

Pierwszy gwizdek sędziego o 13:30 na stadionie Szczytu. Zbiórka dla zawodników o godz. 12:15 !!!