Piątkowe spotkanie

• autor: admin, 2014-04-23 19:23

Nasi juniorzy zmierzą się wyjątkowo w piątek, tj. 25 kwietnia w ramach 22 kolejki OJ z zespołem Iskra Jaszkowa Dolna. Nasi przeciwnicy zajmują 6 miejsce w tabeli z dorobkiem 38pkt. W rundzie jesiennej lepszą drużyną okazali się Boguszowianie pokonując swoich rywali 1:0. Była to wtedy pierwsza porażka tego zespołu. Jaszkowa w roli beniaminka była wielką sensacją w rundzie jesiennej, nikt nie spodziewał się, że zdobędą w tak krótkim czasie taką wysoką ilość punktów. W chwili obecnej można wywnioskować, że teraz ten zespół nie jest już taki sam jak wcześniej. W rundzie wiosennej po 3 spotkaniach(nie wliczając dwóch walkowerów) zdobyli tylko jeden punkt. Dla porównania Szczyt utrzymuje pozycję lidera jaką zajmuje już od rundy jesiennej po trzech zwycięstwach(jeden walkower) i dwóch remisach. Po zerknięciu na nadchodzącą kolejkę widzimy, że Bielawa oraz Piast Nowa Ruda otrzymują walkowera, co zmniejsza lub stabilizuje obecną stratę tych zespołów do Boguszowian. Strata ta jest zależna od naszego wyniku, dlatego jutrzejsze zwycięstwo ustawiłoby nasz zespół w bezpiecznej odległości od reszty stawki.

Pierwszy gwizdek sędziego o godzinie 17:30 na stadionie Szczytu. Zbiórka dla zawodników o godzinie 16:15 !!!