Hit kolejki !

• autor: admin, 2014-04-30 20:09

Już jutro, tj. 1 maja nasi juniorzy zmierzą się na wyjeździe w hicie 23 kolejki OJ przeciwko zespołowi Polonia Bystrzyca Kłodzka. Nasz rywal zajmuje w tej chwili 4 miejsce w tabeli z dorobkiem 43pkt, choć przez kilka ostatnich kolejek utrzymywał się na pozycji wicelidera, jednak po ostatniej porażce na własnej murawie 0:2 z Karoliną Jaworzyną Śląską oraz walkowerach Bielawianki i Piasta Nowa Ruda drużyna ta jest w tej chwili poza pudłem z tą samą ilością punktów co Bielawa. W rundzie jesiennej to Boguszowianie okazali się być lepszym zespołem pewnie wygrywając na własnej murawie 3:1. Nasi przeciwnicy to typowy zespół, który lepiej sobie radzi w meczach u siebie(9 zwycięstw, 2 porażki), dlatego atut własnego boiska rywala będzie niewątpliwie dużą przeszkodą w walce o 3 punkty.

Pierwszy gwizdek sędziego o 14:30. Zbiórka o godz. 11:25 na przystanku w stronę Wałbrzycha !!!