Spotkanie drużyn z góry i dołu tabeli.

• autor: admin, 2014-05-03 14:13

Jutro, tj. 4 maja nasi juniorzy podejmą na własnej murawie zespół Czarni Wamag Wałbrzych w ramach 24 kolejki OJ. Nie licząc AKS-u Strzegom oraz Cukrownika Pszenno, które wycofały się w połowie sezonu to nasz jutrzejszy rywal zajmuje przedostatnie miejsce z dorobkiem 17pkt. W rundzie wiosennej rywale zgromadzili 9pkt, czyli, że przez te 7 spotkań udało im się zdobyć więcej punktów niż przez całą rundę jesienną, ale jest to spowodowane tylko dlatego, że otrzymali już dwa walkowery od wyżej wymienionych zespołów. W rundzie wiosennej Boguszowianie pokonali Wałbrzyszan 2:1. Liczymy na to, że nasi zawodnicy nie zlekceważą swoich przeciwników przez wzgląd na niską pozycję tabeli i podtrzymają passę zwycięstw.

Pierwszy gwizdek sędziego o godz. 14:30 na stadionie Szczytu. Zbiórka dla zawodników o 13:15 !!!