statystyki szczegółowe

Aktualności

3 punkty dopisane !

• autor: admin, 2014-05-04 18:30

W ramach 24 kolejki OJ dnia 4 maja nasi juniorzy odnieśli pewne zwycięstwo nad zespołem Czarni Wamag Wałbrzych rezultatem 3:0. Co prawda nasi przeciwnicy stawili się tylko w dziewiątkę, to i tak cieszą zdobyte punkty, chociaż gdyby nie kiepska skuteczność to zwycięstwo mogłoby być bardziej okazalsze. Bramki zdobywali Wojciech Rzeczycki, Damian Lic oraz Krystian Szczypka.

W dzisiejszym meczu trener miał do dyspozycji tylko 12 zawodników. Wśród nich brakowało Bartka Budnika, Martina Szczeklika, Bartka Mazurka i Kamila Bogusławskiego.

Dzisiejsze spotkanie to całkowity obraz jednostronnej gry. Braki w składzie gości wywarły znaczący skutek w kontekście całego meczu. Przyjezdni poza kilkoma stałymi fragmentami gry w pierwszej połowie nie stworzyli żadnych groźnych sytuacji do zagrożenia bramki. Natomiast Szczyt przez większość czasu utrzymywał się przy piłce przerzucając ciężar gry na drugą linię i cierpliwie wyczekiwał okazji na bramkę. Pierwszą wykorzystał Wojciech Rzeczycki, który otrzymawszy wybitą piłkę w 19 minucie na środku boiska minął zawodników i oddał strzał z ok. 20m od bramki zakończoną golem. Kolejne trafienie padło w 36 minucie po wykonaniu rzutu rożnego przez Bartka Rafalskiego, a piłkę głową do siatki skierował Damian Lic. W końcówce pierwszej połowy oraz na początku drugiej nasi zawodnicy kilkukrotnie mogli podwyższyć prowadzenie, niestety brakowało skuteczności. Na ostatnie trafienie trzeba było czekać do 72 minuty, którego autorem był Krystian Szczypka. Otrzymując piłkę na szesnastym metrze ładnym strzałem umieścił piłkę przy długim słupku. Asystował mu Kamil Kuna.

Szczyt postawił kolejny krok ku awansu do wyższej ligi. Do końca pozostało już tylko 5 meczy(nie wliczając walkowera z Cukrownikiem), a dzięki potknięciom Nowej Rudy i Zamka Kamieńca przewaga nad resztą stawki znowu wzrosła. Za tydzień nasi juniorzy udadzą się do ostatniego zespołu w tabeli czyli do Piławianki Piławy Górnej.

Następny trening we wtorek o 18:00 na stadionie !!!