Ligowe zmagania czas zacząć.

• autor: admin, 2014-08-22 20:09

Zbliża się koniec wakacji, a to jak co roku zapowiada wszystkim fanom futbolu rozpoczęcie nowego sezonu dla ich ulubionych oraz lokalnych drużyn. Nie inaczej jest tutaj, gdzie juniorzy Szczytu w dniu jutrzejszym, czyli 23 sierpnia 2014r. rozpoczną walkę o punkty w wyższej lidze. Dokładnie 5 kolejek przed końcem zeszłego sezonu zawodnicy już mogli cieszyć się z przedwczesnego awansu zostawiając w tyle pozostałe ekipy. Najważniejszą kwestią dotyczącą gry w LDJ-tce było to, czy nasza drużyna jest w stanie rozgrywać mecze przenosząc się na zdecydowanie kosztowniejszą i silniejszą ligę. Teraz wiadomo, że Szczyt w roli beniaminka będzie musiał stawić czoła tak silnym zespołom jak np. nasz jutrzejszy rywal WKS Śląsk Wrocław. Sądząc po nazwach drużyn nasz zespół mierzony jest jako pierwszy do spadku, jednak to nie one decydują o ostatecznym wyniku. Nasi juniorzy nie wywalczali awansu po to, aby teraz bez zaangażowania i ambicji łatwo oddawać punkty silniejszym drużynom.

Spotkanie rozpocznie się o godzinie 10:00. Zbiórka dla zawodników o godz. 6:55 na przystanku w stronę Wałbrzycha.